Venkovská škola Bludička‚ z.s.

Členové JO

 

Členové jezdeckého oddílu Bludička 2016/2017

Více smajlíků ke stažení

 
Vedoucí: Radovan a Gabriela Žitníkovi
 
 
Žlutá podkova - 5-7 let - výcvik 1x měsíčně v úterý s rodiči
 
Veronika Opletalová
Nathan Chýlek
Anna Kolečková
 
 
Oranžová podkova - ( výuka individuálně )
 
Michal Černoch
Eva Neuwirthová 
 
Přípravka 8-12 let  (výuka v pátek)
 
Barbora Máliková
Anička Kolečková
Tereza Havlíčková
Anežka Hoppová
Nela Halamíčková
Adéla Bártková
Johanka Rončková
Aneta Kubelková
Alexandra Kopecká
Iman Gurhan
Marie Macíčková
 
Fialová podkova 10-14 let ( výuka ve středu )
 
Tereza Klosová
Anežka Macháčková
Bára Pindrochová
Liana Černochová
Laura Mičková
 
 
Zelená podkova 12-16 let ( výuka v úterý)
 
Monika Mikešová
Jana Foltinková
Barbora Sobotková
Klára Kavanová
Adéla Honová
Markéta Skopalová
Adéla Staryszaková
Hana Staryszaková
Eliška Kellerová
 
Dálkový oddíl - mládež
 
Tereza Štecherová
Anna-Julie Tichá
Lucie Štecherová
Jana Onderková
Markéta Bídová
Štěpánka Šindlářová
Jessica Pelikánová
Esrter Pelikánová
Adéla Pustelníková
 
 
 
Dospěláci - sobota
 
Danuše Lipová
Eliška Kellerová
Lenka Šebestová
Kateřina Pavelková
Natálie Havranová
Jarda-Standa Volavka
Markéta Přinosilová
 

 

 

 

Členové jezdeckého oddílu Bludička 2014/2015

Více smajlíků ke stažení

 
Vedoucí: Radovan a Gabriela Žitníkovi
 
 
Žlutá podkova - 5-7 let - výcvik 1x měsíčně v úterý s rodiči
 
Nela Skarabellová
David Maurey
Vendula Černochová
Anna Kolečková
 
 
Oranžová podkova - ( výuka individuálně )
 
 
 
Přípravka 8-12 let  (výuka v pátek)
 
Iman Gurhan
Klára Kavanová
Klára Holaňová
Štěpánka Šindlářová
Anna Štěpánová
Aneta Fialová
Bára Pindrochová
Pavlína D´Angolová
Veronika Pavlíčková
Valérie Veverková
 
Fialová podkova 10-14 let ( výuka ve středu )
 
Adéla Honová
Barbora Sobotková
Monika Mikešová
Markéta Skopalová
Liana Černochová
Tereza Pavlíková
Kateřina Klepáčová
Adéla Školoudíková
Ester Pelikánová
Jessica Pelikánová
Janička Foltinková
 
 
Zelená podkova 12-16 let ( výuka v úterý)
 
Dominik Bednář
Sára Juhová
Hana Lošáková
Nikol Moravčíková
Ivana Hnilicová
Adéla Staryszaková
 
 
 
Dospěláci - sobota
 
Danuše Lipová
Gabriela Benešová
Eliška Kellerová
Marie Šebestová
Kateřina Pavelková
Martina Plevová
 

Členové jezdeckého oddílu Bludička 2012/2013

Více smajlíků ke stažení

 
Vedoucí: Radovan a Gabriela Žitníkovi
 
 
Žlutá podkova - 5-7 let - výcvik 1x měsíčně v úterý s rodiči
 
Lenka Bačová
Justýna Vochočová
Agáta Bizová
Anna Štěpánová
Aneta Redlová
Hana Pavlíková
Eva Pavlíková
David Pšenica
 
Oranžová podkova - ( výuka individuálně )
 
Adéla Sekyrová
 
Přípravka 8-10 let  (výuka v pátek)
 
Kateřina Krutílková
Adéla Riedlová
Aneta Šrámková
Natálie Špůrková
Adéla Školoudíková
Tereza Pavlíková
Barbora Sobotková
Liana Černochová
Jessica Pelikánová
Ester Pelikánová
Apolena Bednářová
Adéla Hruzíková
Klára Bizová
 
Fialová podkova 10-14 let ( výuka ve čtvrtek )
 
Petra Krutílková
Nikol Schmidtová
Viktorie Kafková
Ivana Hnilicová
Nela Hipíková
Dalibor Hipík
Nikola Moravčíková
 
Modrozelená podkova 12-16 let ( výuka ve středu )
 
Eliška Kellerová
Dominik Bednář
Lucka Zajacová
Nela Zajacová
Hanka Lošáková
 
Zelená podkova 12-16 let ( výuka ve středu )
 
Veronika Kovářová
Adéla Staryszaková
 
Markéta Nováková
Vendula Celuchová
Sára Skalíková
 
 
 
Dospěláci
 
Danuše Lipová
Gabriela Benešová
Hana Golová
Kateřina Pavelková
Dalibor Hipík
Radim Šrámek
 

 

Členové jezdeckého oddílu Bludička 20011/2012

Více smajlíků ke stažení

 
Vedoucí: Radovan a Gabriela Žitníkovi
 
 
Žlutá podkova - 5-7 let - výcvik 1x měsíčně v úterý s rodiči
 
Lucie Vidomusová
Kateřina Polášková
Simona Honová
Adéla Pollaková
Beatrix Kolderová
Petra Böhmová
Hana Böhmová
Tamara Urbanová
Petra Jedličková
Liana Černochová
Ema Mikulášková
Ester Pelikánová
Jessica Pelikánová
 
Oranžová podkova - hendikepovaní ( výuka individuálně )
 
Adéla Sekyrová
Michael Válek
Iva Ladňáková
Vojěch Klug
 
Malí jezdci 8-10 let - přípravka (výuka v pátek)
 
Barbora Sobotková
Tereza Pavlíková
Aneta Šrámková
Natálie Špůrková
Jonáš Ryška
Nela Hipíková
Adéla Honová
Dalibor Hipík
Adélka Hruzíková
Magdaléna Míčková
 
 
Fialová podkova 10-14 let ( výuka ve čtvrtek )
 
Denisa Vágnerová
Adéla Haitlová
Lucie Zajacová
Nela Zajacová
Eva Glogarová
Eliška Kellerová
Tereza Polášková
Zuzana Hrubá
Kateřina Drgová
Hana Lošáková
Kateřina Fikarová
Dominik Bednář
Barbora Žáková
Nikol Smidtová
 
 
Starší jezdci 12-18 let ( výuka út nebo st. )
 
Veronika Kovářová - st
Natálie Havranová - st
Vendula Celuchová - út
Jůlie Bezděková - út
Anna Prašivková - út
Václav Bednář - st
Hana Staryszaková - st
Adéla Staryszaková - út
Nancy Míčková - st
Markéta Nováková - st
Sára Skalíková - út
Ester Lošáková - st, čt
Pavla Kuchaříková - st, čt
 
 
 
Dospěláci
 
František Miroslav Leško
Ondřej Leško
Miloslav Leško
Petra Bečáková
Danuše Lipová
Dalibor Hipík
Radim Šrámek
Gabriela Benešová
Hana Golová
Vlaďka Böhmová

 

 

Členové jezdeckého oddílu Bludička 2010/2011

Více smajlíků ke stažení

 
Vedoucí: Radovan a Gabriela Žitníkovi
 
 
Žlutá podkova - individuálně 
 
Monika Klapštoková
Aneta Šrámková
Barbora Klazarová
Magdaléna Hrnčířová
Petra Jedličková
Tamara Urbanová
Adéla Pollaková
Adéla Sekyrová
Pavlína Bařinová
Michal Válek
Hana Bohmová
Petra Bohmová
Simona Honová
 
 
Červená podkova - pátek 
 
Nela Zajacová
Lucie Zajacová
Johana Mynářová
Anita Klosová
Adéla Hášová
Marie Sungová
Tereza Polášková
Barbora Vlčková
Jakub Holiš
Zuzana Hrubá
Veronika Přadková
Katka Fikarová
Kateřina Drgová
Nela Hipíková
 
Fialová podkova - čtvrtek 
 
Sára Skalíková
Kristián Mičulek
Hana Lošáková
Daniel Tkadleček
Sára Červená
Markéta Nováková
Tereza Bittnerová
Martina Lušňáková
Eva Glogarová
Adéla Haitlová
 
Zelená podkova - úterý,středa
 
Hana Staryszaková (út)
Veronika Kovářová (út)
Anna Prašivková (út)
Adéla Staryszaková (út)
Vendula Celuchová (út)
Julie Bezděková (út)
Václav Bednář (st) 
Natálie Havranová (st)
Karolína Žáková (st)
 
Členové JO dospěláci - sobota
 
Jiří Mikulenka
Radim Šrámek
Alois Kopřiva
Jana Holišová
Jana Pajurková
Jana Válková
Miloslav Leško
Ondra Leško
 
Dospěláci - individuální výcvik
 
Pavla Adamcová
Alena Novotná ml.
Alena Novotná st.
Stanislav Novotný
Eliška Holubova
Jana Holubová
 
 

 Členové jezdeckého oddílu Bludička 2009/2010

Více smajlíků ke stažení

 
Vedoucí: Radovan a Gabriela Žitníkovi
 
 
Žlutá podkova - individuální výcvik
 
Aneta Šrámková
Barbora Klazarová
Michal Válek
Adéla Sekyrová
 
Malí jezdci 8-10 let - přípravka (výuka v pátek)
 
Hana Lošáková
Sára Skalíková
Marie Sungová
Adéla Hašová
Tereza Bittnerová
Tereza Polášková
Markéta Nováková
Nikola Moravčíková
Sára Juhová
Barbora Vlčková
 
 
Mladí jezdci 10-14 let (výuka v úterý a ve čtvrtek) 
 
Hana Staryszaková (út)
Adéla Staryszaková (út)
Anna Prašivková (út)
Sára Červená (út)
Vendula Celuchová (čt)
 Jůlie Bezděková (čt)
Veronika Kovářová (čt)
Ondřej Rajnoch (čt)
Daniel Tkadleček (čt)
Petra Vašíčková (čt)
 
Starší jezdci 14-18 let
 
Václav Bednář (st)
Natálie Havranová (st)
Zuzana Opatřilová (út-st)
Karolína Žáková (út)

 

 
  Jezdecký oddíl na slavnostech města Nový Jičín

 

 

Jezdecký oddíl Bludička - školní rok 2007/2008

         

    

                            

 

        Jezdecký oddíl Bludička - školní rok 2006/2007

 

Jezdci :

Dominika Bečáková, Václav Bednář, Petr Červeňák, Veronika Dudková, Michaela Hermanová, Marie Holeňová,Kateřina Hrušková, Pavlína Kalincová, Nikol Juráková, Pavlína Kalincová,Petr Kolář,Stanislav Kostelanský,František Rýpar, Lenka Schneiderová,Dominika Slabá, Erik Špaček, Michaela Pindrochová, Markéta Trčková,Pavel Urban, Martina Valčíková, Karolína Žáková

Koníci :

Šance, Šejk, Šarlota, Šuměnka,Šejla, Šantal, Dorotka a Dominika

 

                             

Jezdecký oddíl Bludička - školní rok 2005/2006

V tomto velmi náročném a pro nás těžkém roce vydrželi jen Ti nejsilnější ...

     

Jezdecký oddíl Bludička - školní rok 2004/2005

 

Jezdci :

Kateřina Andrlová, Ester Bystroňová,Veronika Dudková, Natálie Havranová,Adéla Hruboňová, Kateřina Hrušková,Kateřina Kezseghová, Klára Kolibová, Sabina Merendová,Nancy Míčková,Eliška Minářová,Libuše Minářová, Jakub Mynář,Markéta Novotná,Eva Reitererová,Milan Synek, Markéta Trčková, Marie Urbišová,Dominika Valová, Tereza Vanerová,Jana Vybíralová, Karolína Žáková

Koníci :

Šárka, Šance, Šarlota, Šuměnka,Šejk, Šejla, Šantal, Donna, Dorotka, Dominika  

                  

      

                                             

Jezdecký oddíl Bludička -školní rok 2003/2004

 

Jezdci :

Hana Benčáková, Petra Benčáková, Ester Bystroňová, Lucie Cimbálová, Veronika Dudková, Vendy Fidrychová, Eva Gospodarczyková,Kateřina Hrušková, Adéla Hruboňová, Patra Hubová, Kateřina Kezseghová, Alena KulíškováMagda Mikudová, Eliška Minářová, Libuše Minářová,Markéta Novotná, Eva Reitererová, Adriana Sochová, Milan Synek, Markéta Trčková,

Koníci :

Šárka, Šejk, Šarlota, Šuměnka, Šance, Šejla,Šantal, Donna, Dorotka, Dominika

 

 Další fotečky budou , vydržte  ! Času je málo a aktivit moc, dneska jdu spat tak dobrou noc ...

  Nespi a něco už konečně dělej !

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist